Central Adress Cd22

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Central Adress Cd22 Boekarest appartement bevat een gunstige ligging ten opzichte van stadsattracties zoals het Liberty Center, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan. Het appartement is gelegen 4 km verwijderd van Bucharest-Noord treinstation en maar 400 meter afstand van Doina busstation.

Central Adress Cd22 appartement heeft een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Het appartement is uitgerust met een badkamer met handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

Deze accommodatie is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit appartement is op 10 minuten rjden weg van de Botanische Tuin van Boekarest gelegen, terwijl de Arcul de Triumf zich 7 km verderop bevindt. De Boekarest ligt 2 km verwijderd van de accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Central Adress Cd22 Boekarest
Central Cd13
Mobiele prijsaanbieding

Central Cd13

28 m van de accommodatie
USD 55 USD 50
per nacht
Central Adress Cd21
Mobiele prijsaanbieding

Central Adress Cd21

28 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht
Central Adress Dd20
Mobiele prijsaanbieding

Central Adress Dd20

28 m van de accommodatie
USD 50 USD 45
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Henri Coandă
    21 km

    Treinstations

    The North Train Station
    3,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Central Adress Cd22 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Central Adress Cd22 appartement zijn onder andere de Boekarest, de Botanische Tuin van Boekarest, de Arcul de Triumf.
    • Hoeveel kost het om bij Central Adress Cd22 appartement te verblijven?
      Een overnachting in Central Adress Cd22 appartement kost €51.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Central Adress Cd22 appartement?
      Restaurants in de buurt van Central Adress Cd22 appartement zijn onder andere McDonald's Rahova en Restaurant la Protap restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Het appartement is zeker huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Henri Coandă
    21 km

    Treinstations

    The North Train Station
    3,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Central Adress Cd22 Boekarest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten